Wycieczki zagraniczne - 2-dniowe

1. SŁOWACJA

1-dzień - wyjazd ok. godz. 7.30. Przekroczenie granicy w Chyżnem. Przejazd do Orawskich Podzamków.  Zwiedzanie Zamku. Dalej przez Dolny Kubin do Liptowskiego Mikulasza-zwiedzanie.  Zakwaterowanie w hotelu Przejazd do Tatralandii .Pobyt na basenach termalnych.                      Obiadokolacja i nocleg
2-dzień - śniadanie. Przejazd do Doliny Demianowskiej. Zwiedzanie Jaskini Wolności jednej z najpiękniejszej na terenie Słowacji. Następnie przejazd  po Słowackim Podtatrzu do Szczyrbskiego Plesa – spacer wokół jeziora. Przejazd do Tatrzańskiej Łomnicy ,czas wolny.
Powrót ok. godz.19.00
Koszt wycieczki: 250 PLN/osobę (min. 40 uczestników)
Cena zawiera :1 noclegi ,1 śniadania, 1obiadokolacje,autokar, parkingi, opłaty drogowe. przewodnik-pilot,ubezpieczenie KL i NNW
Uwaga: należy dodatkowo przygotować na wydatki programowe ok. 30 euro.(Zamek Orawski, Tatralandia , Jaskinie Demianowskie)

2.SŁOWACJA

1-dzień - wyjazd o godz. 700. Przekroczenie granicy na Łysej Polanie, zwiedzanie Jaskini Bielańskiej, następnie  do Smokowców – kolejką szynową na górę Hrebienok, przejście piesze do Wodospadów Zimnej Wody. przejazd do Szczyrbskiego  Plesa. spacer wokół jeziora, kompleks skoczni narciarskich Obiadokolacja. Nocleg.
2-dzień - po śniadaniu przejazd do Lewoczy - kościół św. Jakuba z największym w Europie drewnianym gotyckim ołtarzem majstra Pawła ucznia Wita Stwosza, średniowieczny rynek, ratusz renesansowy, pręgierz. Przejazd do Spiskiego Hradu – zwiedzanie ruin zamku  lub piesza trasa w Słowackim Raju - park narodowy z krasowymi tworami, wąwozami i jaskiniami. Malownicza trasa piesza około 2,5 godzinna, ścieżką wzdłuż przełomu rzeki Hornad.
Powrót ok. godz.19.00
Koszt wycieczki: 250 PLN/osobę (min. 40 uczestników)
Cena zawiera :1 noclegi ,1 śniadania, 1obiadokolacje,autokar, parkingi, opłaty drogowe. przewodnik-pilot, ubezpieczenie KL i NNW
Uwaga: należy dodatkowo przygotować na wydatki programowe ok. 30 euro.(Wstępy w Lewoczy i Spiskim Hradzie, kolejka na Hrebieniok , Jaskinie Bielańskie)
Facebook