Witamy w biurze turystycznym TURBACZ

Na rynku turystycznym działamy już ponad 20 lat. Nasza oferta zapewnia komleksową obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. U nas zaplanują Państwo spędzenie urlopu, a my doprowadzimy do jego udanej realizacji. U nas zamówią Państwo wycieczkę dla szkoły lub zakładu pracy, a my podejmiemy się jej zorganizowania. U nas też moga Państwo zakupić bilety komunikacji lotniczej, autokarowej i promowej oraz wykupić ubezpieczenie.
                                                                                                                                       Zapraszamy!!!

wycieczki

Jeśli planują Państwo wycieczkę lub inną imprezę turystyczną (dla uczniów, kadry nauczycielskiej czy wyjazd integracyjny dla firm), prosimy zgłosić się do nas.

Dzięki miłej i fachowej obsłudze spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W tym tygodniu polecamy:

Wycieczki po Małopolsce i oferty last minute

Wczasy w Rabce

1. Dom Wczasowy „Ela” - położony jest w centrum Rabki-Zdrój. Składa się z 2 budynków połączonych przewiązką. Posiada około 100 miejsc w pokojach  2,3,4 osobowych z łazienkami, TV-SAT, większość z balkonami. Na miejscu: jadalnia, kawiarnia - bilard, pokój zabaw dla dzieci. W ogrodzie plac zabaw, grill, bezpłatny parking niestrzeżony. Możliwość przywiezienia małych zwierząt domowych po wcześniejszym uzgodnieniu. Odległości od: wyciągu narciarskiego  1.600 m, lodowiska  100 m.


Turnusy FB     

Osoba dorosła                                               700 PLN*
Dziecko do 12 lat                                          460 PLN*

2. Willa „Ela”  jest nowowybudowanym obiektem i znajduje się nieopodal centrum miasta. Posiada około 40 miejsc w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami, TV oraz z balkonami. Na miejscu: jadalnia. W ogrodzie plac zabaw dla dzieci, bezpłatny parking niestrzeżony.  Odległości od: wyciągu narciarskiego 1.500m,  lodowiska 200m.

Turnusy FB                     

Osoba dorosła                                                550 PLN
Dziecko do 10 lat 1/2 wyżywienia                     385 PLN

3. Villa Medica - nowy ośrodek wypoczynkowy z prawdziwego zdarzenia, mieszczący się w absolutnie wyjątkowym miejscu w Rabce Zdrój w strefie "A" uzdrowiska - 10 minut spacerem do centrum Uzdrowiska Rabka i odnowionego w 2011 r pięknego parku zdrojowego.Oferuje  pokoje 1, 2, 3 oraz 4-osobowe z łazienkami, TV, czajnikiem (w części pokoi także lodówki); gdzie większość pokoi posiada duże balkony lub tarasy z pięknym widokiem na góry;ponadto pełne, smaczne wyżywienie dostępne w obiekcie, duży ogród z placem zabaw dla dzieci oraz darmowy bezprzewodowy internet WiFi na terenie recepcji oraz gabinetu dermatologii estetycznej i ogólnej.

Turnusy FB                           

osoba dorosła                                 495 PLN                                                              495 PLN
Dziecko do 10 lat 1/2 wyżywienia       445 PLN                                                              445 PLN


4. Pensjonat „Cassia”,  położony około 300 m od Parku Zdrojowego. Posiada 20 miejsc w pokojach: 1,2,3 i 4 osobowych z łazienkami, radiem, większość z TV. Do dyspozycji gości: sala telewizyjna, kącik dla dzieci,darmowy bezprzewodowy internet,taras, grill, bezpłatny parking niestrzeżony. Na miejscu: gabinety specjalistyczne: pediatryczno -pulmonologiczny, alergologiczny, laryngologiczny, homeopatyczny, akupunktury laserowej oraz gabinety zabiegowe: inhalatorium, fizykoterapia, masaż-drenaż, światłolecznictwo. Odległości od: wyciągu narciarskiego 1.500m, lodowiska 150m.

Turnusy FB                          

Osoba dorosła                                      470 PLN                                                            470 PLN
Dziecko do 10 lat 1/2 wyżywienia           420PLN                                                              420 PLN

5. Ośrodek Wypoczynkowy „Ania” -usytuowany u podnóża góry Krzywoń (15 minut spacerkiem do centrum Rabki). Dysponuje pokojami 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, większość z balkonem. Na miejscu: jadalnia (dobra domowa kuchnia), sala telewizyjna, ping-pong i bilard, ogród, plac zabaw dla dzieci, grill i miejsce na ognisko, bezpłatny parking niestrzeżony. Odległości od: wyciągu narciarskiego  200m, lodowiska  1500m.

 Turnus FB               

Osoba dorosła                                   630 PLN                                                  550 PLN

Dziecko do 12 lat ½ wyżywienia           480 PLN                                                 385  PLN

6. Willa „Anna” – to kameralny obiekt położony w centrum Rabki-Zdrój obok  Parku Zdrojowego. Posiada 26 miejsc w pokojach 2,3,2+2 osobowych z łazienkami, telefonem, TV-SAT i radiem. Do dyspozycji wczasowiczów: jadalnia, sala telewizyjna,dostęp do internetu w recepcji, siłownia, sauna, bilard, parking. Możliwość przywiezienia małych zwierząt domowych po wcześniejszym uzgodnieniu. Place zabaw w pobliskim Parku Zdrojowym.  Odległości od: wyciągu narciarskiego  1.500 m, lodowiska  500 m.

Turnusy FB                                              

Osoba dorosła                                                                   550 PLN
Dziecko do 10 lat 1/2 wyżywienia                                        385 PLN

7. Ośrodek „Cegielski” - położony jest w centrum uzdrowiska (przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych) Posiada 196 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, TV-SAT, radio. W Ośrodku jest kawiarnia z bilardem, sala do gry w ping-ponga, kiosk, fryzjer, kosmetyczka, przedszkole dla dzieci, sauna, gabinet odnowy biologicznej z solarium i siłownią. W Ośrodku  dobrze zorganizowany program kulturalno-oświatowy. Na zewnątrz Ośrodka, na terenie całkowicie ogrodzonym do dyspozycji gości są: parking, plac zabaw dla dzieci, boisko. Odległość od: wyciągu narciarskiego 2.000m, lodowiska 400m.

Turnus FB                                    

Osoba dorosła                                               777 PLN                                      854 PLN
Dziecko do 12 lat 1/2 wyżywienia                     644  PLN                                     721 PLN


8.
Hotel „Wiosna”  SPA & Wellness - posiada 44 miejsca w pokojach 1,2,3,4 osobowych i 2 apartamentach dla 4-6 osób, z łazienkami, telefonem, TV,  bezprzewodowym Internetem Wi Fi, czajnikiem bezprzewodowym. Do dyspozycji gości: jadalnia, 3 świetlice z TV,  pokój zabaw dla dzieci, dwie sale do tenisa stołowego, bilard, siłownia, sala konferencyjna, ogród, grill ogrodowy i miejsce na ognisko, na życzenie organizowane jest pieczenie prosiaka lub barana, parking. Odległości od: wyciągu narciarskiego 1000m, lodowiska  500 m. Możliwość        skorzystania z szerokiej gamy zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych,   masaży, kąpieli, saun
w kompleksie  Spa & Wellness


Turnus FB                                

Osoba dorosła                                      980 PLN                                   760 PLN
Dziecko do 3-12 lat                               735 PLN                                   570 PLN
Dzieci do lat 3 bez świadczeń – bezpłatnie (bez osobnego miejsca noclegowego i wyżywienia)
W cenie: noclegi, wyżywienie, ognisko z pieczeniem kiełbasy, wieczorek taneczny. Możliwość zorganizowania na miejscu Balu Sylwestrowego (płatny dodatkowo).


10. Dom Wczasowy  „Marzena” – Ośrodek znajduje się 4 km. od centrum Rabki (dojazd busami), w strefie podmiejskiej uzdrowiska, nad potokiem Poniczanka, w otoczeniu gór porośniętych lasami. Posiada 145 miejsc w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu jadalnia, 2 świetlice (TV, video, sprzęt nagłaśniający), pomieszczenia z 2 stołami do tenisa.  Teren wokół ośrodka jest ogrodzony z wyodrębnionym placem zabaw, boiskami do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, dużą regionalną altaną z grillem i miejscem do tańca, oraz parkingiem dla samochodów osobowych i miejscem dla autokarów. Wyciągi narciarskie i lodowisko w Rabce-Zdrój.

Turnus HB    

pokój 2 osob    660 PLN
3-8 osob    608 PLN
Dziecko do 10 lat 1/2 wyżyw.   

2 osob    592 PLN
3-8 osob    540PLN
W cenie: wyżywienie (śniadania i obiadokolacje),  Kulig zaprzęgami konnymi z pochodniami, Ognisko z pieczeniem kiełbasek przy muzyce kapeli góralskiej.

`Na terenie Miasta Rabka - Zdrój obowiązuje pobór opłaty uzdrowiskowej od wszystkich osób przebywających dłużej niż dobę w celach zdrowotnych, turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych w wysokości 3,00 zł za każdy dzień pobytu.

BT Turbacz

Jesteśmy na rynku już ponad 20 lat. Działamy w oparciu o wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego Nr. (K/047/99/221/2004).

Biuro czynne :
od poniedziałku do piątku
w godz. od 9.00 do 17.00
w soboty od 9.00 do 13.00

numer GG 3232518

nr tel.507-158-272

Konto bankowe:
PKO SA 07 1240 5149 1111 0000 5170 9677

Biuro jest ubezpieczone jako organizator turystyki w TUiR SA AXA.

Więcej artykułów…

  1. Witamy