GDAŃSK - GDYNIA - SOPOT - wycieczka 4-dniowa


GDAŃSK - GDYNIA - SOPOT - wycieczka 4-dniowa

1-dzień - wyjazd  z Rabki o godz. 05.00. Przejazd do Torunia i krótkie zwiedzanie miasta: Ratusz Staromiejski, Pomnik Kopernika, Krzywa Wieża, Katedra św. Janów, Spichlerze barokowe, Brama Mostowa, Żeglarska i Klasztorna. Przejazd do Gdańska w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

2-dzień - Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem. W programie: Kościół NMP (największa ceglana świątynia Europy), fragmenty murów obronnych z bramami miejskimi i basztami, Spichlerze na Ołowiance, Fontanna Neptuna i Dwór Artusa (wnętrza), Gmach Poczty Polskiej, Pomnik Poległych Stoczniowców, kościół św. Brygidy, Stary Żuraw, Złota Kamienica, katedra w Gdańsku- Oliwie. Rejs statkiem po porcie, Westerplatte. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3-dzień - Po śniadaniu przejazd do Sopotu – zwiedzanie miasta: Opera leśna, Molo – spacer. W godzinach popołudniowych przejazd do Gdyni panorama miasta z Kamiennej Góry, Bulwar Nadmorski, Muzeum Oceanograficzne, ORP „Błyskawica”. Powrót do Gdańska, obiadokolacja, nocleg.

4-dzień - Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i przejazd w kierunku Malborka – zwiedzanie  Zamku Krzyżackiego (największy ceglany zamek na świecie).

Powrót do Rabki w późnych godzinach wieczornych.
Koszt wycieczki: 520 PLN (min. 44 uczniów, 4 opiekunów  gratis)

Cena zawiera: autokar , opiekę  pilota,  – przewodnika w Gdańsku,  3 noclegi w hotelu w Gdańsku, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 2 obiady na trasie. Na wydatki programowe prosimy zabrać około 100.- PLN. Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.