WŁOCHY – 9 dni


Padwa, Loretto, San Giovanni Rotondo, Monte Casino, Rzym, Asyż,Wenecja

  • 1-dzień - wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przekroczenie granicy w Chyżnem. Przejazd przez Słowację. Austrię..
  • 2-dzień - W godzinach rannych przyjazd do Padwy. Zwiedzanie.Przejazd do Loretto. Zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej ze Św.Domkiem Zwiastowania. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
  • 3-dzień - Po śniadaniu wyjazd do San Giovanni Rotondo, po drodze odwiedzenie Pietrelciny – miejsca urodzenia ojca PIO.W godzinach popołudniowych przyjazd do San Giovanni Rotondo – odwiedzenie miejsc związanych z życiem i działalnością Św.Ojca Pio. Obiadokolacja i nocleg.
  • 4-dzień - Po śniadaniu wyjazd w kierunku Rzymu .Po drodze zwiedzanie Monte Cassino:Cmentarz Żołnierzy Polskich i Opactwo Benedyktynów. Przejazd na nocleg i obiadokolację w okolice Rzymu.
  • 5- dzień - Po śniadaniu przejazd do Rzymu. Udział w Audiencji Generalnej u Ojca Święgo. Zwiedzanie Watykanu a następnie całego Rzymu:Bazylika Św. Piotra (grób Ojca Świętego), panorama Rzymu i Watykanu z kopuły Bazyliki, Koloseum (z zewnątrz),Kapitol,Schody Hiszpańskie, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Nawona. Powrót do hotelu,obiadokolacja, nocleg.
  • 6-dzień po śniadaniu przejazd do Rzymu. Dalsze zwiedzanie : Bazylika Św.Pawła za Murami,Bazylika Santa Maria Maggiore ,Bazylika Św.Jana na Lateranie i inne obiekty w uzgodnieniu z przewodnikiem. Czas wolny - przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
  • 7-dzień Po śniadaniu wyjazd do Wenecji. Po drodze zwiedzanie Asyżu:Bazylika Matki Boskiej Anielskiej,Porcjunkula i ogród Różany.Bazylika Św.Franciszka z kryptą.Obiadokolacja i nocleg w okolicach Wenecji.
  • 8-dzień - po śniadaniu zwiedzanie Wenecji:rejs statkiem(vaporetto) i zwiedzanie miasta- plac i bazylika św.Marka,Plac Dożów,Most Westchnień,Most Rialto, spacer średniowiecznymi uliczkami.Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju .
  • 9-dzień powrót do Polski w godzinach przedpołudniowych.

Koszt wycieczki: 1025 PLN Grupa min.45 osób.

Cena zawiera: autokar, opieka pilota (pilot udziela objaśnień na zewnątrz zwiedzanych obiektów), 6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji,ubezpieczenie KL/NW/bagaż. Płatne dodatkowo: wstępy do zwiedzanych obiektów, bilety metra w Rzymie, przewodnik w Rzymie na ok. 3 godz. tramwaj wodny w Wenecji, napoje do obiadokolacji (około 50 Euro)