WILNO I POJ. SUWALSKO – AUGUSTOWSKIE - 4 dni


 

  • 1-dzień - wyjazd z Rabki -Zdroju o godz. 00. Przyjazd do Augustowa o godz.10.00 śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę po Pojezierzu Suwalskim: min.Suwalski Park Krajobrazowy, punkty widokowe w Turtulu i Smolnikach, wejście na Cisową Górę”zwaną Suwalską Fudżijamą”Stańczyki-Wiadukty Północy”najwyższe mosty w Polsce. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
  • 2-dzień - śniadanie ok. godz.6.00 -przejazd do Wilna – zwiedzanie jednej z najpiękniejszych stolic europejskich min.Stare Miasto, Ostra Brama, Uniwersytet Wileński, Klasztor Bazylianów i Cerkiew św.Trójcy, Muzeum i pomnik A.Mickiewicza, Kościół św.Ducha, Kościół św.Anny, Cmentarz na Rossie, wzgórze i zamek Gedymina.(podczas zwiedzania obiad w Wilnie).W drodze powrotnej TrokiI – Zamek Wielkich Książąt Litewskich w stylu gotyckim na jeziorze Galve. Powrót na obiadokolację do Augustowa.Nocleg.
  • 3-dzień - śniadanie.7.00. Spotkanie z przewodnikiem , wycieczka całodniowa do Augustowa (rynek,bazylika,ul.Mostowa). Studzieniczna (sanktuarium Maryjne na wyspie- odwiedził je papież Jan Paweł II). Przejazd do Wigierskiego Parku Narodowego. Rejs głównym szlakiem żeglugowym Netta, Jez.Necko, Jez.Białe, Kanał Augustowski ze śluzowaniem-zabytek polskiej myśli architektury hydrotechnicznej. Powrót do hotelu na obiadokolację.Nocleg.
  • 4-dzień - śniadanie.7.00-do 10.00 wykwaterowanie. – wyjazd w drogę powrotną do Rabki – Zdroju. Na trasie obiad w okolicach Białobrzegów. Przyjazd do Rabki -Zdroju ok.21.00

Koszt wycieczki: 750 PLN (ok.40 uczestników)

Cena zawiera: autokar,pilot-przewodnik do Wilna, przewodnik lokalny po Pojezjerzu Suwalskim, obiad w Wilnie, parkingi,opłaty drogowe, ubezpieczenie KL/NNW, 3 noclegi w Augustowie, 3 śniadania, 3 obiadokolacje,1 obiady na trasie, wstępy w Wilnie i przy zwiedzaniu Mazur