LWÓW – 4 dni1- dzień -Wyjazd w godzinach rannych.. Przekroczenie granicy polsko – ukraińskiej .Przyjazd do Lwowa. Krótkie zwiedzanie.Zakwaterowanie- nocleg.

2-dzień - Śniadanie.Spotkanie z przewodnikiem lokalnym. Zwiedzanie Lwowa:objazd miasta – Uniwersytet Lwowski,Katedra św.Jura,Dworzec.Zwiedzanie Lwowskiej Starówki:Rynek, Kaplica Boimów,Dzielnica Ormiańska z Katedrą,Apteka Muzeum,Cerkiew Wołoska,zwiedzanie wnętrz Opery Lwowskiej. Przejazd do hotelu – Obiadokolacja integracyjna połączona z występami „Batiarów Lwowskich”,Nocleg.

3-dzień - Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Cmentarza Orląt Lwowskich.Powrót do centrum Lwowa.Dalsze zwiedzanie.Czas wolny. Przejazd na Górę Zamkową z Kopcem Unii Lubelskiej – podziwianie panoramy miasta. W godzinach popołudniowych– wyjazd w drogę powrotną do kraju. Powrót do kraju w godzinach nocnych.Program ramowy , kolejność zwiedzania może ulec zmianie w uzgodnieniu z pilotem-przewodnikiem.

Koszt wycieczki :  420 PLN (grupa min.40 osób)

Cena zawiera: autokar, opiekę pilota, przewodnik lokalny we Lwowie przez 2 dni, parkingi, ubezpieczenie KL/NNW/bagaż, 2 noclegi we Lwowie, 2 śniadania, 1 obiadokolacja w hotelu,1 obiadokolacja z folklorem lwowskim Uwaga:Uczestnicy muszą posiadać paszporty