PRAGA I – 3 dni


 

  • 1- dzień - Wyjazd o godz. 7.00. Przejazd przez Polskę, Słowację. Przyjazd do Pragi. Zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie Pragi. Obiadokolacja w restauracji w centrum Pragi. Po posiłku wyjazd na spektakl z cyklu „światło i dźwięk” przy fontannie F.Kriżika.Powródo hotelu. Nocleg.
  • 2- dzień - śniadanie. Całodzienne zwiedzanie* Pragi.Czas wolny. Obiadokolacja
  • 3-dzień - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i wyjazd z Pragi. Przejazd do KutnejHory (średniowieczne miasteczko słynące z kopalni srebra i jednego z najpiękniejszych kościołów gotyckich w Czechach) – zwiedzanie.Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd ok. godz. 22.00.

Opcjonalne zwiedzanie Pragi:

Hradczany z przewodnikiem – Zamek Praski, katedra św. Wita, ,Loreta Strahowski klasztor , Mała Strana (dzielnica bogatych kupców niemieckich), Kościół św. Mikołaja, Most Karola, wyspa Kampa, Josefov (żydowska dzielnica Pragi), Rynek Starego Miasta, Ratusz Staromiejski ze słynnym zegarem astronomicznym, Uniwersytet Karola, Wieża Prochowa, Pl. Wacława.Spacer po Rynku Starego Miasta oglądamy min.Parlament, Muzeum Narodowe,Kościół Matki Boskiej Śnieżnej,ratusz staromiejski ze słynnym zegarem „Orloj”, kościół Tyński,Pałac Goltz-Kinskych ,pomnik Jana Husa, Nowy Ratusz.

Koszt wycieczki : 610 PLN ( grupa min. 40 osób)

Cena zawiera: opiekę pilota, autokar, 2 noclegi w hotelu *** w Pradze, 2 śniadania, 2 obiadokolacje (1 w restauracji ,1 na statku podczas rejsu, przewodnik w Pradze ok. 4 godz., ubezpieczenie KL/NNW,bagaż,koszty wstępów do zwiedzanych obiektów do kwoty ok.500 koro CZK