WIEDEŃ – 3 dni  • 1-dzień - Wyjazd o godz.07.00. Przekroczenie granicy w Chyżnem. Zwiedzanie zamku w Trenczynie. Przyjazd do Bratysławy - zwiedzanie. Przejazd na nocleg w okolice Bratysławy. Obiadokolacja . Nocleg.
  • 2-dzień - Śniadanie. Przejazd do Wiednia Spotkanie z przewodnikiem lokalnym – objazd Ringiem i spacer po Starym Mieście (Hofburg – zimowa rezydencja Habsburgów, ulica Kartnerstrasse, Opera, Katedra Św. Szczepana) przejazd na Wzgórze Kalenberg – historyczny kościółek sw. Józefa związany z Odsieczą Wiedeńską w 1683 roku. Podziwianie wspaniałej Panoramy miasta. Powrót do hotelu .Obiadokolacja. Nocleg.
  • 3-dzień - Śniadanie. Wyjazd na dalsze zwiedzanie Wiednia. Kompleks Pałacowy Schonbrunn przejazd na Prater – czas wolny. Około 16.00 wyjazd z Wiednia.Przejazd przez Słowację. Powrót do kraju około 22-tej.Program ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie w uzgodnieniuz pilotem-przewodnikiem.

Koszt wycieczki: 400 PLN (grupa min. 40 osób)

Cena zawiera: pilot- przewodnik, przewodnik lokalny w Wiedniu (4 h), autokar, parkingi,ubezpieczenie KL/NNW, 2 noclegi na Słowacji (k.Bratysławy), 2 śniadania, 2 obiadokolacje. Wstępy płatne dodatkowo ok. 20 Euro