BUDAPESZT – 3 dni


  • 1-dzień.wyjazd o godz. 14.00 przekroczenie granicy w Chyżnem Przejazd do Budapesztu- krótkie zwiedzanie(Budapeszt nocą). Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu.
  • 2- dzień śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Budapesztu z lokalnym przewodnikiem. Wzgórze Gelerta, Cytadela,Wzgórze Zamkowe,Baszty Rybackie, Plac Bohaterów, Park Varosliget Bazylika Św.Stefana, Parlament z zewnątrz,czas wolny. Obiadokolacja.
  • 3- dzień śniadanie, Następnie przejazd do miejscowości  Szentendre, spacer po centrum,    krótkie zwiedzanie m.in. Kościół Św. Piotra i Pawła, Katedra Serebska, Muzeum Marcepanu i Muzeum Wina. Przejazd do miejscowości Visehrad – średniowiecznej stolicy Węgier. Zwiedzanie ruin królewskiego pałacu i cytadeli. Następnie przejazd do Esztergom, miejsca koronacji Św. Stefana z największa na Węgrzech Bazyliką ( 5 co do wielkości na Świecie) ze skarbcem. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Polski w późnych godzinach wieczornych)

Koszt wycieczki:   360 PLN/osobę (grupa min 40 )

Cena zawiera: pilot- przewodnik, przewodnik lokalny w Budapeszcie , autokar , parkingi, ubezpieczenie KL/NNW, 2 noclegi w Budapeszcie, 2 śniadanie, 2 obiadokolacje w hotelu. Wstępy płatne dodatkowo ok. 10 Euro