BUDAPESZT, ZAKOLE DUNAJU - 3 dni –

  • 1-dzień - Wyjazd 07:00 rano. Przekroczenie granicy Chyżne. Przyjazd do Budapesztu. Zwiedzanie: Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka, Kościół Macieja, Brama Wiedeńska,  Zamek Królewski, Cytadela – Panorama Budapesztu Zakwaterowanie w Hotelu. Przejazd na obiadokolację w Czardzie z programem folklorystycznym i degustacją wina.
  • 2-dzień - Śniadanie. Dalsze zwiedzanie stolicy Węgier: spacer po Wyspie Małgorzaty, Ruiny klasztoru Dominikanek, spacer Aleja Artystów, Teatr Letni. Następnie Parlament, Kościół Św. Stefana, Park Vorasliget – Galeria Narodowa i Muzeum Historii Budapesztu przy Placu Bohaterów.  Obiadokolacja na statku podczas rejsu po Dunaju. Powrót na nocleg do hotelu.
  • 3-dzień - Śniadanie, Następnie przejazd do miejscowości  Szentendre, spacer po centrum, krótkie zwiedzanie m.in. Kościół Św. Piotra i Pawła, Katedra Serebska, Muzeum Marcepanu i Muzeum Wina. Przejazd do miejscowości Visehrad – średniowiecznej stolicy Węgier. Zwiedzanie ruin królewskiego pałacu i cytadeli. Następnie przejazd do Esztergom, miejsca koronacji Św. Stefana z największa na Węgrzech Bazyliką ( 5 co do wielkości na świecie) ze skarbcem. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Polski w późnych godzinach wieczornych)

Koszt wycieczki : od osoby  450 PLN/osobę (grupa  min. 45 osób)

Cena zawiera : pilot- przewodnik na całej trasie, przewodnik lokalny w Budapeszcie (6 h) autokar, parkingi, ubezpieczenie KL/NNW, 2 noclegi w Budapeszcie. Hotel***, 2 śniadania w formie bufetu, 2 obiadokolacje (1 w Czardzie,1 podczas rejsu), wstępy do zwiedzanych obiektów (do 10 euro).