BRATYSŁAWA- WIEDEŃ- BUDAPESZT – 3 dni

  • 1-dzień - Wyjazd o godz. 8.00,  przekroczenie granicy w Chyżnem. Zwiedzanie zamku w Trenczynie. Przejazd do Bratysławy-  zwiedzanie. Przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Bratysławy.
  • 2-dzień - Śniadanie. Przejazd do Wiednia. Spotkanie z przewodnikiem lokalnym- objazd Ringiem i spacer po Starym Mieście ( Hofburg- zimowa rezydencja Habsburgów, ulica Kartnerstrasse, Opera, Katedra Św. Stefana ) przejazd na Wzgórze Kahlenberg- historyczny kościółek Św. Józefa związany z Odsieczą Wiedeńską w 1683r. Podziwianie wspaniałej panoramy miasta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
  • 3-dzień - Śniadanie. Przejazd wzdłuż zakola Dunaju do Budapesztu. Zwiedzanie. Wyjazd na Wzgórze Gelerta, Wzgórze Zamkowe, Plac Bohaterów. Ok. 17.00 wyjazd z Budapesztu. Przejazd przez Słowację. Powrót do kraju ok 24.00

Koszt wycieczki: 380 PLN/osobę  (grupa min. 40 osób)

Cena zawiera: opiekę pilota- przewodnika, przewodnik lokalny w Wiedniu (4  h), autokar, parkingi,  ubezpieczenie KL/NNW, 2 noclegi na Słowacji, 2 śniadania, 2 obiadokolacje. Wstępy płatne dodatkowo ok. 20 Euro. Program ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie w uzgodnieniu z pilotem- przewodnikiem.